Szukaj
Close this search box.

HOME / SINGLE POST

BLOG POST

wiadomość u adresata ac odyssey

Znaleziony temat: wiadomość u adresata ac odyssey

Poradnik: Jak oglądać serial „Assassin’s Creed Odyssey” w Polsce?

Jeśli jesteś fanem gier komputerowych, na pewno nie ominęła Cię popularna seria „Assassin’s Creed”. Jej najnowsza odsłona, zatytułowana „Assassin’s Creed Odyssey”, zdobyła ogromną popularność i zainteresowanie graczy na całym świecie. Jeżeli chcesz przenieść się do antycznego świata Grecji i wcielić się w postać wojownika, który staje się legendarnym herosem, koniecznie musisz zagrać w tę grę!

Jednak nie tylko gracze mogą cieszyć się przygodami w świecie „Assassin’s Creed Odyssey”. Twórcy serii postanowili przenieść historię na ekran telewizora i stworzyć serial o tym samym tytule. Jeśli jesteś ciekawy, jak oglądać ten serial w Polsce, ten poradnik jest dla Ciebie!

1. Netflix – jedna z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie, na której możesz znaleźć wiele filmów i seriali. Niestety, na chwilę obecną „Assassin’s Creed Odyssey” nie jest dostępny na Netflixie w Polsce. Ale nie martw się, są inne opcje!

2. Player TVN – platforma VOD (video on demand) oferująca dostęp do wielu polskich produkcji i zagranicznych hitów. Niestety, również tutaj nie znajdziesz serialu „Assassin’s Creed Odyssey”.

3. HBO GO Polska – jeśli jesteś abonentem HBO GO, możesz mieć nadzieję na znalezienie „Assassin’s Creed Odyssey” w ich bibliotece. Jednak na chwilę obecną serial nie jest dostępny na tej platformie. Warto jednak sprawdzić regularnie, czy nie pojawił się w ich ofercie.

4. Ipla – polska platforma VOD, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Niestety, również tutaj nie znajdziesz „Assassin’s Creed Odyssey”.

5. Polsat Box Go – platforma dostępna dla abonentów telewizji Polsat. Niestety, na chwilę obecną nie ma informacji o dostępności serialu „Assassin’s Creed Odyssey” na tej platformie.

Jak więc oglądać serial „Assassin’s Creed Odyssey” w Polsce? Na chwilę obecną nie ma legalnej możliwości oglądania tego serialu w naszym kraju. Jednak istnieje jeszcze jedna opcja…

6. Zakup na nośniku fizycznym – jeżeli nie możesz znaleźć „Assassin’s Creed Odyssey” na żadnej z platform streamingowych, możesz rozważyć zakup serialu na nośniku DVD lub Blu-ray. W ten sposób będziesz mógł cieszyć się przygodami bohaterów w dowolnym momencie, bez konieczności posiadania dostępu do internetu.

Podsumowując, jeśli chcesz oglądać serial „Assassin’s Creed Odyssey” w Polsce, niestety na chwilę obecną nie ma legalnej możliwości dostępu do niego na popularnych platformach streamingowych. Możesz jednak rozważyć zakup nośnika fizycznego, aby mieć możliwość oglądania serialu w dowolnym momencie.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: wiadomość u adresata ac odyssey

Serwis www.serialesrebrnegoekranu.pl Testowy podgląd tekstu reklamy www.serialesrebrnegoekranu.pl.
serialesrebrnegoekranu.pl
Serwis www.serialesrebrnegoekranu.pl Testowy podgląd tekstu reklamy www.serialesrebrnegoekranu.pl.
serialesrebrnegoekranu.pl
Serwis www.serialesrebrnegoekranu.pl Testowy podgląd tekstu reklamy www.serialesrebrnegoekranu.pl.
serialesrebrnegoekranu.pl