Szukaj
Close this search box.

HOME / SINGLE POST

BLOG POST

piłkarze którzy grali w filmach

Znaleziony temat: piłkarze którzy grali w filmach

Piłkarze, którzy podbili świat filmu – poradnik dla fanów

Wielu piłkarzy, obok swojej kariery sportowej, miało również okazję wystąpić na wielkim ekranie. Często były to role epizodyczne lub cameo, jednak niektórzy z nich zaskoczyli nas swoim aktorskim talentem. W tym artykule przedstawiamy listę piłkarzy, którzy zdecydowali się spróbować swoich sił w świecie kina i telewizji.

1. Eric Cantona – francuski piłkarz, który zasłynął przede wszystkim z gry w Manchesterze United, postanowił spróbować swoich sił jako aktor. W 1998 roku zagrał główną rolę w filmie „Cudowny chłopak”, gdzie wcielił się w postać Erica. Jego występ został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i otworzył mu drzwi do dalszej kariery aktorskiej.

2. Vinnie Jones – były angielski piłkarz, który grał m.in. w drużynie Chelsea, zagrał wiele ról w filmach akcji. Jego charakterystyczna aparycja i twardy styl gry sprawiły, że szybko stał się popularnym aktorem. Warto wspomnieć o jego występach w takich produkcjach jak „Lock, Stock and Two Smoking Barrels” czy „Snatch”.

3. Zinedine Zidane – francuski piłkarz, który zdobył serca kibiców na całym świecie swoimi umiejętnościami piłkarskimi, postanowił spróbować swoich sił jako aktor. W 2005 roku wraz z innymi piłkarzami wystąpił w filmie dokumentalnym „Zidane: A 21st Century Portrait”, który ukazuje jego grę podczas jednego meczu.

4. David Beckham – angielski piłkarz, który grał m.in. w Manchesterze United i Realu Madryt, również zdecydował się spróbować swoich sił w aktorstwie. Wystąpił m.in. w filmie „King Arthur: Legend of the Sword” w reżyserii Guya Ritchiego. Choć jego rola była niewielka, to jednak przyciągnęła uwagę fanów na całym świecie.

5. Pelé – brazylijski piłkarz, uznawany za jednego z najlepszych w historii, również postanowił spróbować swoich sił w aktorstwie. W 1981 roku zagrał główną rolę w filmie „Escape to Victory”, gdzie wcielił się w postać Luísa Fernandesa Viegasa. Jego występ został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez krytyków, jak i przez widzów.

6. Cristiano Ronaldo – portugalski piłkarz, który obecnie gra w Juventusie Turyn, również zadebiutował na dużym ekranie. W 2015 roku wystąpił w filmie dokumentalnym „Ronaldo”, który ukazuje jego życie prywatne i sportowe. Film ten zdobył dużą popularność i przyciągnął uwagę fanów na całym świecie.

7. Ronaldinho – brazylijski piłkarz, który zdobył serca kibiców swoją techniką i umiejętnościami, również spróbował swoich sił w aktorstwie. W 2005 roku zagrał w brazylijskim serialu „A Diarista”, gdzie wcielił się w postać samego siebie. Jego występ został bardzo dobrze przyjęty przez widzów i otworzył mu drzwi do dalszej kariery aktorskiej.

To tylko kilka przykładów piłkarzy, którzy zdecydowali się spróbować swoich sił w świecie filmu i telewizji. Ich występy często przyciągają uwagę fanów i są dobrze przyjmowane przez krytyków. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i kina, koniecznie sprawdź filmy i seriale, w których wystąpili ci wyjątkowi sportowcy!

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: piłkarze którzy grali w filmach

Serwis www.serialesrebrnegoekranu.pl Testowy podgląd tekstu reklamy www.serialesrebrnegoekranu.pl.
serialesrebrnegoekranu.pl
Serwis www.serialesrebrnegoekranu.pl Testowy podgląd tekstu reklamy www.serialesrebrnegoekranu.pl.
serialesrebrnegoekranu.pl
Serwis www.serialesrebrnegoekranu.pl Testowy podgląd tekstu reklamy www.serialesrebrnegoekranu.pl.
serialesrebrnegoekranu.pl