Szukaj
Close this search box.

HOME / SINGLE POST

BLOG POST

filmy które warto obejrzeć 2022

Znaleziony temat: filmy które warto obejrzeć 2022

Top 10 filmów, które warto obejrzeć w 2022 roku

Rok 2022 zapowiada się jako niezwykle obfity w produkcje filmowe, które z pewnością warto będzie zobaczyć. Wśród nich znajdują się zarówno filmy fabularne, jak i dokumentalne, które zapewnią nam wiele emocji i niezapomnianych wrażeń. Poniżej przedstawiamy listę dziesięciu filmów, które powinny znaleźć się na Twojej liście „do obejrzenia”.

1. „Dune” – ekranizacja kultowej powieści science fiction Franka Herberta, w reżyserii Dennisa Villeneuve’a. Film ten obiecuje nie tylko wspaniałe efekty specjalne, ale również głęboką fabułę i znakomitą obsadę.

2. „No Time to Die” – ostatni film z udziałem Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda. To jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń filmowych tego roku, które z pewnością nie zawiedzie fanów serii.

3. „The French Dispatch” – najnowszy film Wesa Andersona, który po raz kolejny zapewni nam niezwykłą estetykę i nietuzinkową fabułę. W obsadzie znaleźli się m.in. Timothée Chalamet, Bill Murray i Tilda Swinton.

4. „Benedetta” – kontrowersyjny film Paula Verhoevena, opowiadający historię zakonnicy w średniowiecznej Italii. Produkcja ta obiecuje mocne wrażenia i wiele dyskusji.

5. „The Power of the Dog” – dramat w reżyserii Jane Campion, który zdobył wiele pochwał na festiwalach filmowych. W rolach głównych występują Benedict Cumberbatch i Kirsten Dunst.

6. „Licorice Pizza” – najnowsze dzieło Paula Thomasa Andersona, które przenosi nas w lata 70. w Los Angeles. Film ten obiecuje nie tylko wspaniałą muzykę, ale również poruszającą historię miłości.

7. „The Northman” – epicka saga w reżyserii Roberta Eggersa, osadzona w świecie wikingów. W obsadzie znajdują się m.in. Alexander Skarsg?rd, Nicole Kidman i Anya Taylor-Joy.

8. „Spencer” – biograficzny film Pabla Larraína, opowiadający historię księżnej Diany. W roli głównej występuje Kristen Stewart, która zdobyła wiele pochwał za swoją kreację.

9. „The Lost Daughter” – debiutancki film reżyserski Maggie Gyllenhaal, oparty na powieści Eleny Ferrante. Produkcja ta obiecuje nie tylko znakomitą reżyserię, ale również doskonałe aktorstwo Olivi Colman.

10. „The Tragedy of Macbeth” – adaptacja sztuki Williama Shakespeare’a w reżyserii Joela Coena. W rolach głównych występują Denzel Washington i Frances McDormand.

To tylko niektóre z filmów, które warto obejrzeć w 2022 roku. Oczywiście lista ta może się jeszcze zmienić, gdyż wiele produkcji jest jeszcze w trakcie realizacji. Jedno jest jednak pewne – czeka nas wiele niezapomnianych filmowych przeżyć w nadchodzącym roku.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: filmy które warto obejrzeć 2022

Serwis www.serialesrebrnegoekranu.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.serialesrebrnegoekranu.pl.

serialesrebrnegoekranu.pl

Serwis www.serialesrebrnegoekranu.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.serialesrebrnegoekranu.pl.

serialesrebrnegoekranu.pl

Serwis www.serialesrebrnegoekranu.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.serialesrebrnegoekranu.pl.

serialesrebrnegoekranu.pl