HOME / SINGLE POST

BLOG POST

film 07 zgłoś się obsada

Znaleziony temat: film 07 zgłoś się obsada

„07 zgłoś się” – kultowy polski serial, który warto obejrzeć!

„07 zgłoś się” to jeden z najbardziej znanych polskich seriali kryminalnych. Emitowany w latach 1976-1987, zdobył ogromną popularność i do dziś cieszy się uznaniem widzów. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji obejrzeć tego kultowego dzieła, koniecznie nadrob swoje zaległości!

Głównym bohaterem serialu jest porucznik Borewicz, w którego rolę wcielił się znakomity aktor Bronisław Cieślak. To on prowadzi śledztwa w sprawach kryminalnych, rozwiązując zagadki i tropiąc przestępców. Jego charakterystyczne powiedzenie „07 zgłoś się!” stało się niemalże kultowe.

Obsada serialu „07 zgłoś się” to również inni wybitni polscy aktorzy, takie jak Ewa Sałacka, Wiesław Gołas, czy Zdzisław Maklakiewicz. Wszyscy wspaniale odgrywają swoje role, tworząc niezapomniane postaci.

Serial „07 zgłoś się” to nie tylko emocjonujące śledztwa i zagadki kryminalne. To także świetnie oddana atmosfera Polski lat 70. i 80., w której akcja serialu się toczy. Dzięki temu możemy przenieść się w czasie i poczuć klimat tamtych lat.

Gdzie obejrzeć „07 zgłoś się”? Mamy wiele możliwości! Na platformie Netflix, Player TVN, HBO GO Polska, i Ipla możemy znaleźć ten kultowy serial. Możemy również skorzystać z usługi Polsat Box Go, która umożliwia oglądanie ulubionych produkcji na telewizorze.

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji obejrzeć „07 zgłoś się”, koniecznie nadrob swoje zaległości. Ten kultowy polski serial z pewnością przypadnie Ci do gustu. Przenieś się w czasie i dołącz do śledztw porucznika Borewicza. „07 zgłoś się” to produkcja, która na zawsze pozostanie w pamięci polskich widzów.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: film 07 zgłoś się obsada