Szukaj
Close this search box.

HOME / SINGLE POST

BLOG POST

2022 netflix movies

Znaleziony temat: 2022 netflix movies

Poradnik: Najciekawsze filmy na Netflix w 2022 roku

Netflix to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie. Co roku serwis ten dostarcza nam wiele nowych produkcji filmowych, które wzbudzają ogromne zainteresowanie widzów. W tym artykule przedstawiamy listę najciekawszych filmów, które pojawią się na Netflix w 2022 roku. Przygotujcie się na wiele emocji i niezapomniane chwile przed telewizorem!

1. „The Gray Man”
Film ten jest jednym z najbardziej oczekiwanych przez fanów kina akcji. W rolach głównych zobaczymy dwie gwiazdy – Ryana Goslinga i Chrisa Evansa. „The Gray Man” to historia płatnego zabójcy, który staje się celem pościgu ze strony byłego kolegi. Spodziewajcie się dynamicznych scen akcji i niesamowitej chemii między aktorami.

2. „Don’t Look Up”
To komedia science-fiction, która z pewnością dostarczy nam wielu śmiechu i jednocześnie skłoni do refleksji. W filmie występują takie gwiazdy jak Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep czy Jonah Hill. Opowiada on o dwóch naukowcach, którzy odkrywają asteroidę zmierzającą w kierunku Ziemi. Ich próby ostrzeżenia społeczeństwa napotykają jednak na wiele przeszkód.

3. „Red Notice”
Ten film to połączenie akcji, komedii i przygody. W rolach głównych zobaczymy Dwayne’a Johnsona, Ryana Reynoldsa i Gal Gadot. „Red Notice” opowiada historię agenta Interpolu, który musi współpracować z dwoma przestępcami, aby odnaleźć skarb ukryty przez legendarnego złodzieja. Spodziewajcie się niezwykłych pościgów i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

4. „The Power of the Dog”
Ten film to dramat psychologiczny, który z pewnością poruszy nasze emocje. W rolach głównych występują Benedict Cumberbatch, Kirsten Dunst i Jesse Plemons. „The Power of the Dog” opowiada historię bogatego farmera, który zaczyna prześladować brata swojej nowo poślubionej żony. Film porusza tematy takie jak tajemnice rodziny, miłość i zemsta.

5. „The Harder They Fall”
Ten western to prawdziwa gratka dla miłośników gatunku. W filmie zobaczymy takie gwiazdy jak Idris Elba, Regina King, Jonathan Majors czy Zazie Beetz. „The Harder They Fall” to historia rewolwerowców, którzy planują zemstę na swoich wrogach. Spodziewajcie się widowiskowych scen strzelanin i niesamowitej atmosfery Dzikiego Zachodu.

To tylko kilka z wielu filmów, które pojawią się na Netflix w 2022 roku. Serwis ten z pewnością dostarczy nam wiele niezapomnianych chwil przed telewizorem. Niezależnie od preferowanego gatunku filmowego, każdy znajdzie coś dla siebie. Cieszmy się zatem z tego, że mamy tak wiele świetnych produkcji do obejrzenia w tym roku!

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: 2022 netflix movies

Serwis www.serialesrebrnegoekranu.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.serialesrebrnegoekranu.pl.

serialesrebrnegoekranu.pl

Serwis www.serialesrebrnegoekranu.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.serialesrebrnegoekranu.pl.

serialesrebrnegoekranu.pl

Serwis www.serialesrebrnegoekranu.pl

Testowy podgląd tekstu reklamy www.serialesrebrnegoekranu.pl.

serialesrebrnegoekranu.pl